Shërbimet

Hoteli ynë

Shërbimet tona

Shërbime opsionale

H

otel Lyden ndodhet në Golem, pjesë e qytetit të Kavajes, me pamje nga veranda dhe zona e plazhit privat. Miqtë kanë mundesinë të shijojnë restorantin tonë. Parkingu privat është në dispozicion. Çdo dhomë në këtë hotel është me ajër të kondicionuar dhe është e pajisur me TV të sheshtë me kanale kabllore.

Dhoma të caktuara ofrojnë pamje nga deti, kodra apo kopshti. Për komoditetin tuaj, ju do të gjeni robdësham dhe pantofla. Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës është 30 km nga hotel, ndërsa qyteti i dytë më i madh ne Shqipëri, Durrësi, është vetëm 12 km larg.

Ne flasim gjuhën tuaj!

 • Recepsioni është në shërbimin tuaj 24 orë
 • Internet Wireless falas në të gjithë hapësirën e hotelit
 • Vend parkimi falas
 • Ashensor dhe shkallë komode
 • Kasafortë për ruajtjen e sendeve me vlerë
 • Këmbim valutor
 • Alarm zjarri
 • Hekur dhe tavolinë hekurosje
 • Survejim i hotelit edhe gjatë natës
 • Dhomë Lojrash me bilardo, ping pong etj.

 

 

 • Larje dhe hekurosje rrobash personale
 • Frekuentimi i lokaleve të zonës dhe bareve me muzikë live etj.
 • Qyteti 3000 vjeçar i Durrësit, i cili ndodhet vetëm 12 km nga hoteli, ju jep mundësinë të vizitoni një sërë vendesh historike si: Amfiteatri Romak, Muret e qytetit të vjetër, Torrën Veneciane, Muzeun historik etj.